3-kamerappartement met twee balkons in groene en rustige woonwijk
In de rustige en groene wijk Charlois in Rotterdam-Zuid ligt dit goed onderhouden 3-kamerappartement op de tweede verdieping. Met twee zonnige balkons, een nette keuken en badkamer en een lichte woonkamer is dit een fijne en instapklare woning voor starters of woningzoekers die gelijkvloers willen wonen. De nette afwerking, kunststof kozijnen met dubbel glas en een eigen berging in de onderbouw maken het plaatje compleet.
HIGHLIGHTS
+ Twee zonnige balkons aan de voor- en achterzijde
+ Lichte woonkamer met moderne laminaatvloer
+ Gunstige ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen
TWEEDE VERDIEPING
Via het afgesloten portiek bereik je de woning op de tweede verdieping. De ruime hal biedt toegang tot alle vertrekken, waaronder het toilet. Aan de voorzijde ligt de moderne keuken met inbouwapparatuur, dubbele wasbak en een nette afwerking met witte en zwarte wandtegels. Je beschikt over een oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, 4-pits gasfornuis en voldoende opbergruimte. Vanuit de keuken heb je toegang tot het eerste balkon op het westen.
De woonkamer aan de achterzijde is ruim, licht en strak afgewerkt. De hele woning is voorzien van een moderne lichtgrijze laminaatvloer en gestucte wanden en plafonds.
Er zijn twee ruime slaapkamers. De kamer aan de achterzijde biedt toegang tot het tweede balkon (oost). De slaapkamer aan de voorzijde grenst direct aan de badkamer, bereikbaar via een schuifdeur. De badkamer is volledig betegeld in dezelfde stijl als de keuken en uitgerust met een inloopdouche en wastafelmeubel.
OMGEVING
De woning ligt in Charlois, een opkomende wijk in Rotterdam-Zuid, met veel voorzieningen op loopafstand. Supermarkten, winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving. Metrostation Slinge en winkelcentrum Zuidplein zijn binnen enkele minuten bereikbaar.
Voor ontspanning wandel je zo naar het Zuiderpark. Ook de uitvalswegen (A15, A29) zijn vlot bereikbaar, waardoor je snel in het centrum of buiten de stad bent.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+ Twee zonnige balkons, voor- en achterzijde
+ Licht appartement met ruime kamers
+ Nette keuken en badkamer in bijpassende stijl
+ Kunststof kozijnen met dubbele beglazing
+ Eigen berging in de onderbouw
+ Gunstige ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen
> Ouderdoms- en asbestclausule zijn van toepassing
> Keuze notaris aan verkoper
OMGEVING
Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.