Wonen in de Molenstraat, in een fantastisch leuk gerenoveerd 2-onder-1 kaphuis met oude details. Voor veel bekende in Zoetermeer een droom. In zo’n gezellige oude straat en dan ook nog eens instapklaar. Dit sfeervolle huis heeft een eigen oprit, beschikt over 3 slaapkamers en heeft een heerlijke tuin met overkapping en chalet. Daarbij beschikt het huis over een moderne badkamer en heeft het heeft maar liefst 12 zonnepanelen. Echt een huis waar je ‘instant’ verliefd op wordt. Benieuwd naar meer? Proef alvast de sfeer via de woningvideo en de 3D-tour!
DEZE PRACHTIGE 2-ONDER-1 KAPPER IN HET GEZELLIGE OUDE DORP IS METEEN TE BETREDEN
PLUSPUNTEN VAN HET HUIS
+ Unieke locatie - in de Molenstraat
+ Jaren ’40 woning met originele details
+ Nette keuken
+ Bijkeuken met wasmachine-droger aansluiting
+ Moderne badkamer met lichtkoepel
+ 3 slaapkamers
+ Zolderkamer met dakkapel
+ Diepe tuin met chalet en overkapping
+ Eigen oprit
+ Gunstige ligging t.o.v. winkelcentra, sportaccommodaties, scholen en parken
LOOP MEE DOOR HET HUIS
BEGANE GROND
Via de entree aan de zijkant kom je in de hal terecht. De lichte woonkamer heeft aan de voorzijde een prachtige erker. De ramen zijn voorzien van glas in lood. Verder is er een open haard aanwezig in de woonkamer. Aangrenzend aan de woonkamer ligt de eetkamer. Achter de eetkamer is de U-vormige keuken gesitueerd. Deze nette keuken is onder andere voorzien van een koelkast, vriezer, oven, inductieplaat, afzuigkap en vaatwasser. Doorlopend naar achter, kom je in de bijkeuken terecht. Hier bevindt zich een wasmachine-droger aansluiting en de cv-opstelling. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Voor extra licht is hier gebruik gemaakt van een lichtkoepel.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping vind je 2 ruime slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een dakkapel. De slaapkamer aan de achterzijde verleent toegang naar het terras.
TWEEDE VERDIEPING
Via de trapopgang kom je in de 3 slaapkamer terecht. Aan de achterzijde is gebruik gemaakt van een dakkapel.
Wil je de gehele woning zien en de sfeer proeven? Bekijk dan de woningvideo en loop digitaal door de woning.
INTERESSE IN DIT HUIS?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en stellen overige stukken digitaal beschikbaar
ONZE TIP
Aankopen? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.