Geschakelde 2-onder-1-kapwoning met vloerverwarming, zonnige tuin en aangebouwde garage in De Leyens
Aan een rustige, doodlopende weg in De Leyens vind je deze geschakelde 2-onder-1-kapwoning uit 1985. Het is een fijne buurt voor gezinnen die op zoek zijn naar rust, ruimte en toch de stad dichtbij: natuurgebied Noord-Aa ligt om de hoek en de weg kent nauwelijks doorgaand verkeer. Binnen tref je een woning met vloerverwarming op de begane grond, kunststof kozijnen met isolerende beglazing en een cv-ketel uit 2023. Buiten wacht een zonnige tuin op het zuiden en een aangebouwde garage met sedumdak die ook vanuit de woning bereikbaar is.
HIGHLIGHTS
+Zonnige tuin op het zuiden met achterom
+Garage met interne toegang vanuit de woning en parkeerruimte voor meerdere auto's op eigen terrein
+Vloerverwarming op de begane grond
INDELING
Je komt binnen in de entree, met direct toegang tot het toilet en de trap naar boven. De woonkamer, met vloerverwarming, grenst aan een serre die dienstdoet als extra verblijfsruimte, met glazen puien die uitzicht bieden op de tuin. De keuken uit 2016 is in lichtblauw uitgevoerd. Via een interne deur loop je door naar de garage, die is aangesloten op elektra en water. De meterkast is in 2022 vernieuwd.
Op de eerste verdieping ligt een overloop die toegang geeft tot twee slaapkamers en de badkamer met inloopdouche. Een dakkapel aan de voorzijde zorgt voor extra lichtinval en ruimte in de badkamer. Via de tweede trap bereik je de zolderverdieping, die nu is ingericht als ruime slaapkamer en de mogelijkheid biedt om deze op te delen tot twee slaapkamers. Een vliering op de overloop biedt extra bergruimte.
BUURT EN LIGGING
De woning ligt in de wijk De Leyens, aan de rand van Zoetermeer bij natuurgebied Noord-Aa. De Tjotterkade is alleen bestemd voor bestemmingsverkeer, wat de straat rustig en kindvriendelijk maakt. De buurt bestaat overwegend uit vergelijkbare eengezinswoningen, met parkeren op eigen terrein zoals ook bij dit huis het geval is.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+Energielabel B
+Cv-ketel uit 2023 (Nefit Proline NXT HR) met vloerverwarming op de begane grond
+Kunststof kozijnen met isolerende beglazing
+Dakisolatie
+Mechanische ventilatie, vervangen in 2016
+Meterkast vernieuwd in 2022
+Zolderverdieping biedt mogelijkheid tot een tweede slaapkamer
+Ruime serre
+Erg groot perceel
+Kindvriendelijke buurt
BIJZONDERHEDEN
> Aanvaarding in overleg
> Asbest en ouderdomsclaule van toepassing
VERKOPERS AAN HET WOORD
In augustus 1999 kochten we ons huis aan de Tjotterkade 35 in Zoetermeer. Een nieuwe plek en het begin van een mooie periode voor ons gezin. We woonden er met onze twee zonen, toen 9 en 11 jaar oud. Het huis werd al snel veel meer dan een woning: de plek waar onze kinderen opgroeiden, waar vrienden over de vloer kwamen, waar feestjes werden gevierd en waar in de loop der jaren steeds nieuwe herinneringen ontstonden.
Voor onze jongens was het een heerlijke omgeving om op te groeien. Basisscholen, buitenschoolse opvang, speeltuintjes en het voetbalveld lagen allemaal op loop- of fietsafstand, waardoor ze al snel zelfstandig hun eigen wereld konden ontdekken. Ook de buurt bood volop ruimte om buiten te spelen en vriendjes op te zoeken; de kinderen konden vanuit huis zo op pad.
Een bijzondere plek in en om het huis is de serre, die in de loop van de jaren allerlei functies heeft gehad. Ze was regelmatig het verzamelpunt voor de jeugd voordat er een stapavond begon, kreeg later een bestaan als praktijkruimte en werd voor de kleinkinderen weer een heerlijke speelruimte. Bij feestjes bewees de serre ook haar nut als opstelplek voor buffetten, en wanneer er vakantiehonden waren, was het voor hen een fijne plek om te verblijven. Zo is de serre steeds meegegroeid met het leven in en rond het huis.
Ook de tuin heeft een belangrijke rol gespeeld. Er groeien vijgen, peren, appels en aardbeien; vooral de vijgen zijn geliefd, niet alleen bij ons en de buren, maar ook bij twee bijzonder brutale eksters die precies weten wanneer er iets te halen valt. Bij de vijgenboom staat een buitendouche, een heerlijke plek om op warme dagen of avonden af te spoelen met de geur van de vijgen om je heen. De vlonder leent zich voor een zwembad of een gezellig zitje, en voor de kleinkinderen was er jarenlang een zandbak en glijbaan; die zijn inmiddels verdwenen, maar de herinneringen eraan zijn gebleven. Vooral de vele vlinders zorgen voor kleur en beweging, zodat er in de tuin altijd wel iets te zien is.
Wat de Tjotterkade daarnaast bijzonder maakt, zijn de buren. Door de jaren heen ontstond een prettige band in de buurt; je staat voor elkaar klaar en helpt elkaar wanneer dat nodig is, en dat soort contacten maakt een huis en een buurt uiteindelijk tot een echte thuisbasis.
Ook de omgeving heeft veel te bieden. Recreatiegebied Noord-Aa en de polders liggen dichtbij, ideaal voor een rondje hardlopen, wandelen, wielrennen of fietsen, direct vanuit huis. Dat vonden ook de vakantiehonden geweldig; voor hen was de omgeving één groot uitgaansgebied vol geuren, ruimte en ontdekkingstochten. Daarnaast is het dagelijkse gemak dichtbij: winkelcentrum De Leyens voor de boodschappen, station De Leyens van de RandstadRail, het woon- en stadshart, het Haga Ziekenhuis en verschillende sportscholen zijn allemaal goed bereikbaar. Zo combineert de Tjotterkade een rustige, groene woonomgeving met alle belangrijke voorzieningen dichtbij.
Een huis wordt een thuis door de mensen, de momenten en de herinneringen die er ontstaan.
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.