Ben jij op zoek naar een sfeervol, ruim en licht gezinshuis? Dan is King Olivereiland 67 echt wat voor jou! Dit fijne woonhuis heeft namelijk 5 kamers en een ruime tuin op het zuidwesten met vrijstaande berging en overkapping. De woning ligt in de kindvriendelijke wijk Waldeck. Kinderen kunnen hier heerlijk spelen op de vele grasvelden. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om bij nummer 67 de kids in de gaten te houden vanuit de keuken. Toch een fijn gevoel! Daarnaast lenen de grasvelden zich voor gezellige buurt barbecues. Een en al gezelligheid. Wil jij meer weten en kans maken op dit geweldige huis? Proef dan alvast de sfeer via de 3D-tour en plan een bezichtiging in!
EEN GEZELLIG RUIM 5-KAMER HUIS IN DE KINDVRIENDELIJKE WIJK WALDECK
PLUSPUNTEN VAN HET HUIS
+ Sfeervol gezinshuis
+ 5 kamers
+ Ruime woonkamer
+ Zonnige achtertuin
+ Dakkapel aan de achterzijde
+ Vrijstaande berging met overkapping
+ Autoluwe straat aan de voorzijde
+ Kindvriendelijke wijk Waldeck
+ Gunstige ligging t.o.v. van het Westland, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen
+ Eventueel eigen parkeerplaats in parkeergarage te koop (€ 11.000,-)
LOOP MEE DOOR HET HUIS
BEGANE GROND
Hal met toilet en trap naar eerste etage. De sfeervolle woonkamer verleent toegang tot de ruime tuin. De dichte keuken is voorzien van inbouw apparatuur en heeft uitzicht op de autoluwe straat.
EERSTE VERDIEPING
Op deze verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad/douche, een wastafelmeubel met dubbele wasbakken en een toilet.
TWEEDE VERDIEPING
Op deze verdieping ligt nog een ruime zolderkamer. Op de overloop is plaats gemaakt voor een cv-ketel.
INTERESSE IN DIT HUIS?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en stellen overige stukken digitaal beschikbaar
ONZE TIP
Aankopen? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeveninformatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.